O mnie

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się w 1996r. gdy zaczęłam ćwiczyć z grupą gorzowskich zapaleńców. Motywacją do wzmożonej praktyki były wyjazdowe kursy organizowane przez wybitnych polskich nauczycieli Z wykształcenia jestem mgr inż. Inżynierii środowiska, absolwentką Politechniki Wrocławskiej.
Prawdziwym przełomem w mojej Sadhanie, ścieżce jogi ,stał się rok 2002, kiedy zapisałam się na roczny kurs doskonalący dla przyszłych nauczycieli. Ukończyłam go w Szczecinie pod okiem wspaniałego nauczyciela Jurka Jaguckiego, który stał się moim przewodnikiem.
W roku 2003 zostałam zakwalifikowana na I kurs nauczycielski jogi w metodzie B.K.S. Iyengara, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Kurs ukończyłam
w 2005 roku zostając dyplomowanym nauczycielem jogi stopnia Introductory II.
Dyplom wydany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytute w Punie, Indie (uprawnia do uczenia asan – pozycji jogi i pranajamy – sztuki oddychania).
W międzyczasie ukończyłam na katowickiej AWF kurs instruktorski rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness-ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system ćwiczeń Hatha jogi. Uczestniczyłam w wielu warsztatach prowadzonych przez nauczycieli jogi z kraju i z zagranicy. Obok polskich nauczycieli byli to: Faeq Biria, Gabriela Gubilaro, Rita Keller, Corin Biria oraz Lois Steinberg. Pragnę wyrazić szczególną wdzięczność moim nauczycielom, a także wszystkim, od których się uczę.
Nauczaniem jogi zajmuję się od 2003 roku. Początkowo uczyłam w klubie fitness, potem wynajmowałam sale w szkołach. Były to miejsca lepsze i gorsze. Najwierniejsi uczniowie szlak ten pamiętają. Powiedziałam dość. Szanuję moich uczniów i muszę coś zrobić.
W roku 2009 założyłam swoją szkołę i jestem u siebie. Mamy Swoje Dobre Miejsce. Przyjdź i przekonaj się. Każdy z uczniów jest traktowany indywidualnie.
Joga towarzyszy mi na co dzień i codziennie jest dla mnie czymś innym. Jest harmonią, spokojem, ciężką pracą, przekraczaniem słabości, radością, zdrowiem.Jest też sposobem na poznanie fantastycznych ludzi!
Myślę, że każdy kto jej spróbuje, odkryje w niej coś swojego, osobistego i niepowtarzalnego…